Oferta


RestauracjaNowy koncept restauracji serwującej potrawy wykorzystujące najlepsze polskie, sezonowe produkty, z których codziennie powstają kulinarne dzieła sztuki. Serwujemy dania, które rozpalają zmysły i zachęcają do podróży po raju kulinarnych rozkoszy, odważnie łącząc elementy tradycyjnych smaków z nowoczesnym przygotowaniem i podaniem.

Wesela


Zorganizuj wymarzone wesele w stylowej i nowoczesnej restauracji, tak by uroczystość ta zapisała się w pamięci jako przeżycie romantyczne i niezwykłe. Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa uroczystości, wsłuchując się we wszelkie sugestie i wyobrażenia dotyczące tej niepowtarzalnej chwili. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy szczegół. 

Imprezy okolicznościowe

Szczególną popularnością cieszą się imprezy rodzinne. Przeróżne okazje sprzyjają spotkaniom przy wspólnym stole i pozwalają zacieśnić więzy rodzinne. Dbamy o to, aby wszyscy uczestnicy mogli odpowiednio celebrować ważne dla nich wydarzenia, a ich rozmowom towarzyszyło smaczne jedzenie, elegancki wystrój, podkreślający podniosłość chwil oraz profesjonalna obsługa gotowa spełnić wszystkie życzenia.

Catering


Wszystkim, którzy pokochali smak kuchni Restauracji „Słoneczna” i chcieliby dzielić się nim z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi polecamy nasz catering. Zamówienia dostarczamy Klientom na terenie Jarocina i okolic. Przygotowane przez nas dania dowożone są w specjalnych naczyniach podtrzymujących odpowiednią temperaturę przechowywania bądź serwowania. Z dużą uwagą podchodzimy nie tylko do smaku i jakości, lecz również do wyglądu naszych przysmaków. Każde z dań jest dopracowane w najmniejszym szczególe, aby zachęcało do skosztowania i jednocześnie zdobiło uroczyście zastawiony stół. Oferujemy catering w pełni odpowiadający wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie przyrządzić dania ukierunkowane pod względem specyficznych życzeń.

Dania na wynos


Po wcześniejszym zamówieniu przygotowujemy również potrawy, które mogą Państwo odebrać osobiście.

Szkolenia, spotkania biznesowe


Organizujemy szkolenia, konferencje i inne ważne wydarzenia w życiu firmy. W zależności od charakteru Uroczystości sala zostanie odpowiednio zaaranżowana, a nasz zespół profesjonalistów służy radą i pomocą na każdym etapie planowania spotkania. Dysponujemy niezbędnym sprzętem wspierającym tego typu przedsięwzięcia, takim jak projektory multimedialne, ekrany, tablice. Posiadamy szeroką ofertę gastronomiczną – chętnie zajmiemy się organizacją przerw kawowych, lunchu czy uroczystej kolacji, będącej zwieńczeniem wydarzenia.