Słoneczna

Atrakcje

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

CLassic CARs

Wystawa aut zabytkowych

W wolnej chwili zapraszamy Państwa do obejrzenia jedynej w swoim rodzaju kolekcji aut zabytkowych. Wśród wyjątkowych pojazdów znajdują się takie egzemplarze jak : AC Cobra 427, Chevrolet Corvetta C3, Royce Rollsy i wiele modeli Mercedesów.

Słoneczna

Barmix

Rewolucyjne urządzenie na rynku eventowym i gastronomicznym. Automat oferuje wyśmienite w smaku koktajle i jest niezaprzeczalnie ogromną atrakcją na przyjęciach. Barmix posiada 4 zaprogramowane menu, każde po 11 drinków. Do wyboru drinki na wódce, ginie, rumie i malibu. W każdym menu znajdują się 2 drinki bezalkoholowe.

Previous slide
Next slide

dla najmłodszych

Zamek dmuchany

Nasz zamek dmuchany to doskonały sposób na dodatkową rozrywkę dla najmłodszych oraz wszystkich miłośników zabawy. To miejsce, gdzie dzieci mogą szaleć i bawić się, a dorośli przenieść się do czasów dzieciństwa, oddając się beztroskiej atmosferze. Nasza ekipa zadba o bezpieczeństwo i pełne zadowolenie podczas korzystania z tej fantastycznej atrakcji.

Nie ważne, czy planujecie rodzinną uroczystość czy urodziny dziecka – zamek dmuchany z pewnością doda magii temu wyjątkowemu dniu!

Nasza okolica

Miasto Jarocin

Zapraszamy Państwa również do sprawdzenia urokliwych i ciekawych miejsc w mieście Jarocin. Nasz hotel zlokalizowany jest zaledwie 1500 metrów od centrum co czyni go świetnym punktem startowym do wycieczek po okolicy.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Po konferencji...

Pokazy tańca

Jeśli chcieliby Państwo zapewnić swoim gościom dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Proponujemy zorganizowanie pokazu tańca w wybranym stylu. W swojej ofercie mamy między innymi taniec pole dance, który dla wielu osób jest czymś nowym i ekscytującym. Gwarantujemy elegancki wystrój , wyjątkową atmosferę i miłą obsługę przez cały dzień.

Zabawy na każdą okazję

Wyjątkowe
gry i zabawy

Na państwa życzenie możemy zorganizować:

-Lasertag (laserowy paintball)
-Bubble football
-Koncert
-Stand-up
-Pokaz iluzji