Słoneczna

Miejsce gdzie jedzenie smakuje jak lato

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Restauracja

Co nas wyróżnia?

Jakość jedzenia

Wykorzystujemy najlepsze polskie, sezonowe produkty, z których codziennie powstają kulinarne dzieła sztuki.

Przytulna atmosfera

Nowoczesny wystrój, odpowiednie oświetlenie oraz oryginalne dekoracje tworzą niesamowity klimat restauracji.

Regionalne potrawy

Serwujemy dania, które rozpalają zmysły i zachęcają do podróży po raju kulinarnych rozkoszy, odważnie łącząc elementy tradycyjnych smaków z nowoczesnym przygotowaniem i podaniem.

Previous slide
Next slide

Imprezy okolicznościowe

Imprezy, które pozostają w sercu

Zorganizuj wymarzone wesele w stylowej i nowoczesnej restauracji, tak by uroczystość ta zapisała się w pamięci jako przeżycie romantyczne i niezwykłe. Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa uroczystości, wsłuchując się we wszelkie sugestie i wyobrażenia dotyczące tej niepowtarzalnej chwili. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy szczegół.

Szczególną popularnością cieszą się imprezy rodzinne. Przeróżne okazje sprzyjają spotkaniom przy wspólnym stole i pozwalają zacieśnić więzy rodzinne. Dbamy o to, aby wszyscy uczestnicy mogli odpowiednio celebrować ważne dla nich wydarzenia, a ich rozmowom towarzyszyło smaczne jedzenie, elegancki wystrój, podkreślający podniosłość chwil oraz profesjonalna obsługa gotowa spełnić wszystkie życzenia.

Catering

Smaki, które rozświetlą każdy dzień

Wszystkim, którzy pokochali smak kuchni Restauracji „Słoneczna” i chcieliby dzielić się nim z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi polecamy nasz catering. Zamówienia dostarczamy Klientom na terenie Jarocina i okolic. Przygotowane przez nas dania dowożone są w specjalnych naczyniach podtrzymujących odpowiednią temperaturę przechowywania bądź serwowania. Z dużą uwagą podchodzimy nie tylko do smaku i jakości, lecz również do wyglądu naszych przysmaków. Każde z dań jest dopracowane w najmniejszym szczególe, aby zachęcało do skosztowania i jednocześnie zdobiło uroczyście zastawiony stół. Oferujemy catering w pełni odpowiadający wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy w stanie przyrządzić dania ukierunkowane pod względem specyficznych życzeń.

Previous slide
Next slide

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia wszelkich szczegółów oraz dokonania rezerwacji.

Kontakt

Zobacz aktualności

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia wszelkich szczegółów oraz dokonania rezerwacji.

Kontakt

Zobacz aktualności