Słoneczna

Z myślą o biznesie

Planujesz organizację konferencji lub szkolenia?

Szukasz miejsca na wyjazd integracyjny dla firmy?

Świetnie trafiłeś!

Każdego roku organizujemy wiele różnorodnych konferencji i eventów. Do każdego wydarzenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dostosowując naszą ofertę, aby w pełni spełnić oczekiwania naszych Gości. Nasi doświadczeni Managerowie obsługują każdą konferencję i dbają o sprawny przebieg działań na każdym etapie.”

Previous slide
Next slide

Oferta biznesowa

Centrum konferencyjne

Posiadamy 5 sal konferencyjnych, odpowiedni sprzęt techniczny do organizacji konferencji i spotkań firmowych. Na terenie hotelu goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.

Obiekt jest zlokalizowany na przedmieściach Jarocina, w otoczeniu lasu, co niewątpliwie sprzyja wypoczynkowi. Największa sala pomieści 250 osób w układzie teatralnym, pozostałe sale między 150 a 50 osób.

Projektor multimedialny

System nagłośnieniowy

Flip-chart

Klimatyzacja

Sieć Wi-fi

Obsługa gastronomiczna

Do każdego szkolenia lub konferencji zapewniamy serwis gastronomiczny wg potrzeb klienta – śniadania, przerwy kawowe, obiady serwowane lub bufety, kolacje z ogniskiem w formie grilla, kolacje tradycyjne lub w formie uroczystej biesiady z menu regionalnym a także dodatkowe atrakcje integrujące grupę.

Previous slide
Next slide

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia wszelkich szczegółów oraz dokonania rezerwacji.

Kontakt

Zobacz aktualności